CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

Podczas festiwalu będzie działało kilka stref.
W ciągu dnia będą odbywać się wykłady, panele, warsztaty edukacyjne oraz ruchowe w namiocie edukacyjnym lub innych miejscach na terenie gospodarstwa w zależności od tematu warsztatu. Po południu zapraszamy na koncerty na żywo które odbędą się na deskach ‚Domu Muzycznego Grassroots’.

NAMIOT EDUKACYJNY

Zapraszamy do brania udziału w warsztatach, ćwiczeniach i panelach dyskusyjnych podczas trwania festiwalu. Od rozmów o sytuacji geopolitycznej Polski, wolontariat przez spotkania z jogą, szamaństwem, warsztatami cyrkowymi i masą innych działań.

STREFA RODZINNA

Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na pole namiotowe w sadzie oraz do strefy aktywności dla dzieci prowadzonej przez dziewczyny z  Przedszkola AKUKU w Kwidzynie. Warsztaty dla najmłodszych, i rodziców, pogadanki i spotkania przy kawie zapewnione. A dzieciaki co roku zamykają festiwal przygotowywaną przez 3 dni muzyczną aranżacją!

STREFA CHILLOUT

Namiot elbląskiego kolektywu zrzeszonego wokół cyklicznych imprez z niezależną muzyką elektroniczną, prowadzona przez ekipę festiwalu Electric Nights.
Oprócz muzycznej wędrówki po świecie elektroniki (od ambientu po techno) na miejscu można będzie posilić się pysznym, świeżym jedzonkiem, serwowanym przez załogę ‚Niezły Kocioł’.

STREFA GRASSBASS

Zapraszamy do nowej strefy GrassBass na ucztę muzyczną serwowaną przez DJ-ów i soundsystemy z różnych zakątków kraju. Nasi goście w swoich setach zaprezentują różne oblicza muzyki niskich częstotliwości, od reggae i dub po dubstep i drum’n’bass.
W tym roku strefę Grass Bass nagłośni trójmiejski Panda Dread Soundsystem! Do mini baru na chłodną yerbę i inne napoje zaprasza NeuronVR Cafe.

KAWIARNIA PIWNICA KULTURALNA

Ekipa Piwnica Kulturalna Spichlerz serwuje pyszną kawę, herbatę, smakołyki i zimne piwko. Namiot otwarty do późnych godzin nocnych, więc będziecie mieli dużo czasu na pogadanie z uczestnikami festiwal.

STREFA GASTRO

Stoiska z pysznym jedzeniem, coś dla żołądka i podniebienia.
W tym roku na pewno spotkamy się z ekipą Niezłego Kotła,  GrassFood i innymi.

PRZYSTAŃ KAJAKOWA

Na miejscu dostępne będą kajaki i będzie można spłynąć rzeką Liwą która biegnie tuż obok miejsca festiwalu! Kajaki dostępne dzięki uprzejmości firmy Sportina.

STACJA ROWEROWA

czyli osobny parking dla rowerów oraz wypożyczalnia i przechowalnia. Znajdź chwilę na zwiedzenie okolic Rudnik!

Oraz stoiska z biżuterią i rękodziełem, kino na oborze- pokazy filmów kina niezależnego i edukacyjnego na świeżym powietrzu.
Zapraszamy do przyjazdu na festiwal transportem przyjaznym środowisku- rowerem, pieszo, kajakiem, pociągiem.